Biz briket makinesi sunuyoruz / kömür briket makinası:

2009-12-30 10:34:00

* Performans ve özellikleri:

- Makine kalıplanmış bunları yapmak için maden tozu, metal tozu, kömür tozu, kok tozu ve diğer malzemeler her türlü engelleyebilir miyim. Ürünleri zorunlu sıkmak silindirler Çünkü, bu nedenle üç yüksek olması

* Özellikleri: Yüksek yoğunluk, yüksek mukavemetli, yüksek sertlik. Zorunlu sıkma silindirleri Çünkü, bu nedenle ürün ve yüksek yoğunluklu, yüksek mukavemetli, yüksek sertlik varsa yerel rulo iyi aşınma direnci ile 650Mn sert malzeme kullanılır. Etkili bir rulonun ömrünü artırmak.

* Çalışma prensibi:
- Briket makinesi serisi iki baskı silindiri için redüktör aracılığıyla güç geçecek. Hem de iki taraf ve rulo dönme, döner rulo.
- Doğal malzemeler, küçük bir zaman iki silindirler hattı temas noktası dönem için malzeme, malzemelerin basınç zirveye ulaşmıştır daha büyük hale üzerinde rulo dönme, malzeme basınç ile top rulo moduna girmek için.
Biz briket makinesi sunuyoruz .


Hattının rolü - Tremendous basıncı, malzeme toz topu bir bitmiş ürün haline.
Yoğun araştırma ve geliştirme 30 yıl, orijinal iki firmamız aynı zamanda iyi bir dört-roll makine geliştirdi-rulo makinesi, dayandırarak sonra. Dört-silindirli makinesi çalışma prensibi bu iki yardımcısı rulo öncesi boru hattının şeklinde bitmiş topu için sağlam bir zemin hazırlamaya malzemeleri bastırmak olduğunu. Bitmiş ürünler kahramanlar topu sağlam bir temel için.

- Besleme ve İkinci baskı için ana rulo sonra, malzeme çarpılır ve basınç, daha katı ürün topu sıkmak. Bir çarpan etkisi ulaştı. Gevşek kola gibi yerel malzemeleri, Doğum, demir deri, çamur ve diğer malzemelerin toz toz etkileri çok açıktır.

644
0
0
Yorum Yaz