Talaş Briketleme Presler

2009-12-09 12:30:00
Senin briket  Ağaç makinası Atık den Yüksek Kalite briket Yakıt yapma

"Ağaç Atık den makinesi Kalite briketleme Yakıt"

Daha fazla şirket için düşük bulmak için, kendi atık malzemeleri geri dönüşüm maliyeti yöntemleri önem kazanmıştır. Eğer bu atık maddeler yüksek enerji içeriği ve enerji döngüsü içine geri almak istiyorsanız, bu özellikle doğrudur.

Wood - yüksek bir briket makinası olarak sıkıştırılmış doğal bir üründür - neredeyse kömür yanma davranışları üzerine alir. Bunlar büyük yoğunluk ahşap briketler sahip olmak için yakacak odun aynı miktar daha yüksek kalori değeri vardır. Onlar yerine kömür kullanılabilir veya iç katı yakıt ahşap de endüstriyel fırınlar olarak soba.

Bizim Briket Basın depolama ve taşıma maliyetlerinde tasarruf için atık hacmi azaltır. Kişisel ahşap doğal bir ürün çünkü bağlayıcı olmayan briketleme olduğunu kalır. Yakıt olarak Burning briketler doğal bir koruma döngüsü kapanır - sadece çok karbon dioksit atmosfere geri orijinali fotosentez sırasında büyüyen ağaç tarafından emilir olarak içine bırakın yanma gör.

Bizim Briketleme Basın Sistem Avantajları

Briketleme presler, sağlam güçlü ve kompakt. Bunlar tamamen montajı ve anında bağlantı için hazır teslim edilir. Bunlar güvenilirlik ve uzun ömürlü hidrolik makineler ilişkili. Bunlar benzersiz bir kapalı son sistem die highqualityevenly şeklinde briketler üretirler. Bunun avantajı, düşük sürtünme çok makine çok düşük aşınma oranları oluşturulur olmasıdır. Hidrolik sistemi P.I.C. tarafından kontrol edilmektedir Bu doğru sırada tüm koçları tutar ve motor gücü sağlar her döngüsünde baskısı arttıkça petrol akışı vanalar azaltmak için bir dizi çalışma tarafından (Programmable Logic Controller). Doğal olarak verimli tasarım önce, belirli bir çıkış için çok düşük motor gücü, bu sonuç diğer briketleme makineleri ile karşılaştırıldığında açıklanan kombine. Elektronik kontrol malzemeleri farklılığa rağmen sabit bir briket boyutu koruyabilirsiniz. Partikül büyüklüğü şey kadar 50 mm olabilir ve uzun lifli malzemeler için bir koç besleyici, isteğe bağlı bir ekstra.

"Her zaman mutlu ti vardır bizim atölyelerde müşterilerimiz kendi malzemeleri tek tek örnekleri vermek için özel sıkıştırarak testler Deneyimli enginners."

Briketler ve düzenli Shap onları yığın kolay ve palletize yapar. Bu nedenle tüm briketler ve - etkin bir pazarlama aracına yazılıdır Ayrıca die şirket logonuzu sahip seçeneği sunuyoruz!

Maliyet tasarrufu ve Karlılık

Bizim Briketleme Makineleri derece güçlü ve düşük bakım. Presler basit ve kompakt açan ve hemen hemen her yere monte edilebilir. Makineleri ve eğer malzeme briquetted için otomatik Hopper açın, sonra beslenir 24 saat çalıştırmak için işletim personel gerekmektedir tasarlanmıştır. Düzenli Shap ve briketler tutarlı sabit kalite onları toplamak ve yığını kolaylaştırır.

Bu alanda garanti deneyimlerimiz bizim kendi atık bertaraf sorunlarına bir çözüm sunabilir.

649
0
0
Yorum Yaz